Empiria & CO

Wychodzimy naprzeciw z programem, który pozwoli nie tylko uzyskać wymarzone ciało ale również otrzymać dawkę wiedzy do wykorzystania na co dzień. Wykorzystujemy w nim system trzech kroków które pozwolą Ci uzyskać zamierzone rezultaty w szybki i skuteczny sposób:

  • BĄDŹ FIT! Trenuj pod czujnym okiem mistrzyni świata w trójboju Karoliny Koszeli, która pomoże Ci osiągnąć zdrowe i wytrenowane ciało!
  • BĄDŹ DIET! Dietetyk Magdalena Tymczewska-Engler wprowadzi Cię w świat dobrych nawyków żywieniowych - zobaczysz, że zdrowe odżywanie też może być przyjemne 🙂
  • BĄDŹ SLIM! Nasi eksperci Empiria spa pomogą Ci wybrać odpowiednią pielęgnację dla Twojej skóry. Dzięki zabiegom modelująco-antycellulitowym, w krótkim czasie zobaczysz jak Twoja skóra zmienia się na lepsze!

Nikt nie potrafi tak ująć tajemnicy kobiecego piękna jak Szymon Brodziak! Jego zdjęcia to prawdziwe dzieła sztuki i są przeznaczone dla osób, które poszukują luksusu w codziennym otoczeniu. Nie bez powodu jest najlepszym na świecie fotografem w kategorii zdjęć czarno-białych! Jego prace dopełniają wystrój naszego spa, można je również zakupić i przenieść element kobiecego piękna do swoich wnętrz.