Noot przyleciała do nas prosto z Tajlandii, żeby móc rozpieścić Was autentycznymi masażami tajskimi: zarówno tradycyjnymi jak i olejowymi. Uważa, że masaże to nie tylko sposób na relaks, ale przede wszystkim rozwiązanie, żeby być zdrowym i w pełni sił. "Masaże to moja pasja, szczególnie uwielbiam, gdy mogę pomóc przy takich dolegliwościach jak migreny, problemy ze snem czy bolące mięśnie...zapraszam wszystkich na masaże tajskie! "

Kosmetolog z wieloletnim doświadczeniem. "Moją specjalnością jest pielęgnacja twarzy. W pracy z klientami kieruję się przede wszystkim ich potrzebami. Do pracy podchodzę kompleksowo – indywidualnie dobieram zabiegi, a także polecam kosmetyki do stosowania w domu. Największą satysfakcją z mojej pracy jest zadowolony klient, który nie może się doczekać kolejnej wizyty."

Kosmetolog, spełnia się zarówno w zabiegach pielęgnacyjnych i laseroterapii. „Dokładam wszelkich starań, aby klienci którzy mnie odwiedzają, wychodzili z gabinetu wyposażeni w wiedzę na temat codziennej pielęgnacji swojej cery. Moją pasją są zabiegi w których widać długotrwałe rezultaty i satysfakcjonujące efekty”

Absolwentka Wyższej Szkoły Zdrowia i Urody w Poznaniu. Kosmetologia jest jej pasją, a uśmiech znakiem rozpoznawczym. Specjalizuje się w zabiegach z zakresu pielęgnacji twarzy oraz laseroterapii. Jest osobą niezwykle pogodną i otwartą z łatwością nawiązuje relacje ze swoimi klientami. 

Doświadczona masażystka, specjalizuje się w zabiegach ujędrniających i modelujących sylwetkę."Praca jest moją pasją, szczególnie fascynuje mnie wykorzystywanie najnowszych technologii w służbie piękna. Klient, który wraca z uśmiechem na twarzy i jest zadowolony z osiągniętych efektów, jest moją największą satysfakcją."

Fizjoterapeutka, swoje wieloletnie doświadczenie zdobywała pod czujnym okiem gruzińskiego specjalisty „Uwielbiam swoją pracę i kontakt z drugim człowiekiem. Najważniejsza jest dla mnie skuteczność wykonywanych zabiegów, ale staram się również zwrócić uwagę na to, żeby atmosfera panująca podczas zabiegu była taka, gdzie każdy pacjent może poczuć się komfortowo."

Fizjoterapeutka, instruktor odnowy biologicznej. „Z mojego wieloletniego doświadczenia w branży zdrowia i urody wynika, że prawdziwie udane efekty są możliwe do uzyskania tylko dzięki kompleksowemu podejściu do naszego ciała. W trakcie zabiegu pilnuję tego, żeby każdy otrzymał dawkę wiedzy do wykorzystania na co dzień.”

Recepcjonistka, z wykształcenia kosmetolog: „Jestem tu żeby przywitać Cię na recepcji i poczęstować pyszną kawą. Nie ma dla mnie misji niemożliwych: zawsze chętnie doradzę efektowny prezent spa lub znajdę termin na zabieg”