Energiczny, intensywny masaż oparty na tajskich technikach. Koncentruje się na likwidacji cellulitu z okolic ud, dodatkowo opracowane są stopy, łydki uda i brzuch. Zawiera w sobie elementy stretchingu i jogi. 

 

Intensywny masaż stóp, który od setek lat cieszy się niesłabnącą popularnością w Tajlandii. Wykorzystuje refleksologię, czyli metodę nacisku stóp, która oddziaływuje na cały organizm. Podczas masażu tajska terpeutka używa dłoni, kciuków, kostek oraz specjalnych drewnianych patyczków. Działa korzystnie na cały organizm, rozluźnia mięśnie i przynosi uczucie lekkości. Idealny dla kobiet które noszą szpilki.

 

Masaż polega na uciskach głowy i twarzy i jest wykonywany na aromatycznym tajskim oleju kokosowym. Dzięki swoim dobroczynnym właściwościom masaż wpływa na rozluźnienie mięśni twarzy, znacząco poprawia jakość snu i pomaga zwalczać bóle głowy. Po masażu wyjdziesz z lekką głową i dobrym samopoczuciem.

 

 Intensywny zabieg, który łączy w sobie tradycyjny masaż tajski z elementami Shiatsu. Masaż pomaga rozluźnić napięcie mięśni, poprawić krążenie i zredukować stres. Jest wykonywany na sucho, z punktowym użyciem oryginalnej tajskiej maści na rozluźnienie mięśni. Ta terapia jest szczególnie polecana dla osób które często przebywają w pozycji siedzącej. Dodatkowe plusy? Korzystnie wpływa na koncentrację i myślenie oraz wzmacnia cebulki włosów.

 

Masaż aromaterapeutyczny łączy działanie esencjonalnych olejków prosto z Tajlandii wraz z technikami orientalnego masażu. Nacisk można dostosować do indywidualnych potrzeb a kombinację zapachów dobiera się w celu wzmocnienia i promowania dobrego samopoczucia. Tajskie masażystki stosują autorskie techniki masażu, aby wprowadzić ciało i umysł w stan głębokiego relaksu. Zasmakuj wyjątkowej atmosfery i daj się przenieść do orientalnego świata Tajlandii!

 

 

Wyjątkowy masaż, który zapewnia głębokie odprężenie i rewitalizację oraz zaskakuje dostarczanymi doznaniami. Niezwykłe właściwości tajskiego oleju kokosowego mają zbawienny wpływ na naszą skórę- maksymalnie ją nawilżają i ujędrniają. Dodatkowo kokos zawiera naturalne przeciwutleniacze, które zwalczają wolne rodniki i dbają o to aby skóra pozostała piękna i zdrowa na długie lata.

 

Głęboki masaż, który posiada 2500 lat tradycji! To wyjątkowe przeżycie, szczególnie jeśli jesteś zaznajomiony tylko z masażami europejskimi.   Opiera się na technikach rozciągania oraz nacisku, określany jest często jako “joga dla leniwych”. Nasze tajki koncentrują się na poprawie kondycji w całym ciele używając rąk, przedramion, kolan, łokci a nawet stóp. Intensywny masaż pobudza, dodaje energii oraz pomaga rozluźnić mięśnie i stawy.