Mezoterapia igłowa Vital Injector 2 jest nowatorskim rozwiązaniem dla osób, które poszukują szybkich efektów bez okresu rekonwalescencji. Zabieg jest alternatywą do tradycyjnej mezoterapii, równomiernie podaje preparat w głębokie warstwy skóry dając efekt intensywnego odmłodzenia. Wysokiej jakości koktajle dają gwarancję wysokiej skuteczności.

 

Intensywne odmłodzenie dzięki terapii dermapen pozwala szybko i skutecznie uzyskać zamierzony efekt. Zabieg polega na wprowadzeniu substancji czynnych w głębokie warstwy skóry przy pomocy pulsujących igiełek. Mechanizm mikronakłuć uruchamia w naszej skórze naturalne procesy odbudowy i regeneracji skóry, które poprawiają kondycję i wygląd naszej skóry.

  

Zabieg mezoterapii jest zabiegiem mocno rewitalizującym i pobudzającym skórę do tworzenia kolagenu. Połączenie mikronakłuć z bogatym serum dostarcza skórze dużą dawkę witamin i cennych składników.

  

Terapia łączona powoduje zwiększenie efektywności zabiegu. Pierwszym etapem jest wykonanie masażu podciśnieniowego Icoone na okolice oczu - działając masującymi głowicami uzyskujemy poprawę mikrokrążenia i zwiększenia napięcia skóry powiek. W drugim etapie wykorzystujemy mikronakłucia, które stymulują skórę do produkcji kolagenu i elastyny redukując zmarszczki.