Opatentowana technologia łącząca masaż podciśnieniowy zmotoryzowanymi głowicami wraz z laserem 915nm i LED 650nm. 

 

Aparatura medyczna, bazuje na połączeniu terapii falami akustycznymi, elektrycznymi. Zabieg jest niezwykle wszechstronny – pobudza regenerację i odbudowę tkanek, w tym nasila produkcję kolagenu. Doskonały w terapii antycellulitowej. Jego skuteczność potwierdzają badania kliniczne.

  

To przełom w medycynie estetycznej – skutecznie redukuje tkankę tłuszczową i modeluje sylwetkę. Łączy w sobie terapię ultradźwiękami i radiofrekwencji. Jest to najszybsza, najbezpieczniejsza i bardzo skuteczna metoda poprawy napięcia i sprężystości skóry.

  

Zwycięskie połączenie naszych dwóch ukochanych maszyn modelujących! Taka kombinacja zapewnia najwyższą skuteczność  w modelowaniu sylwetki i osiągnięciu jędrnej skóry. Równocześnie najlepiej radzi sobie przy zwalczaniu cellulitu, który jest niechcianym problemem u wielu kobiet. Zapisz się już dziś i ciesz się zdrową i piękną skórą!

 

Masz problem z miejscowym tłuszczykiem? Wybierz ten pakiet, a pomożemy Ci się go pozbyć w szybkim tempie! Exilis skutecznie rozpuszcza tkankę tłuszczową, która w dalszej kolejności jest drenowana z organizmu przy pomocy masażu. Dzięki takiemu połączeniu zobaczysz efekt już po paru zabiegach! Szczególnie polecamy Tym, którzy chcą popracować nad redukcją brzucha i boczków.

 

W branży beauty działamy nie od dziś, i wiemy jak ważne jest kompleksowe podejście do naszego ciała. Właśnie dlatego stworzyliśmy autorskie pakiety, które pomogą Ci osiągnąć sylwetkę marzeń. W tym połączeniu znajdziesz zarówno zabieg manualny - czyli masaż antycellulitowy - i zabieg aparaturą medyczną- Eat Skin Shock. Ta kompozycja zapewni Twojej skórze efekt silnego wyszczuplenia i jest szczególnie polecana przy osiągnięciu pięknych, zgrabnych nóg.

 Opatentowana technologia, która pozwala na precyzyjną pracę na tkance łącznej w połączeniu z masażem manualnym- zapewnia głębokie pobudzenie tkanki tłuszczowej, które przyczynia się do utraty zbędnych kilogramów, likwiduje cellulit oraz pozytywnie wpływa na wygląd skóry.