Devi jest wysoce wykwalifikowaną balijską terapeutką, która w swoich zabiegach łączy bogatą tradycję masażu azjatyckiego z technikami z różnych kultur na całym świecie. Specjalizuje się w intensywnych masażach, które gwarantują niezrównane efekty i głęboko relaksują ciało i twarz. Umów się już dziś, żeby poznać masaże świata wraz z Devi!"

Kosmetolog, spełnia się zarówno w zabiegach pielęgnacyjnych i laseroterapii. „Dokładam wszelkich starań, aby klienci którzy mnie odwiedzają, wychodzili z gabinetu wyposażeni w wiedzę na temat codziennej pielęgnacji swojej cery. Moją pasją są zabiegi w których widać długotrwałe rezultaty i satysfakcjonujące efekty”

Absolwentka Wyższej Szkoły Zdrowia i Urody w Poznaniu. Kosmetologia jest jej pasją, a uśmiech znakiem rozpoznawczym. Specjalizuje się w zabiegach z zakresu pielęgnacji twarzy oraz laseroterapii. Jest osobą niezwykle pogodną i otwartą z łatwością nawiązuje relacje ze swoimi klientami. 

Doświadczona masażystka, specjalizuje się w zabiegach ujędrniających i modelujących sylwetkę."Praca jest moją pasją, szczególnie fascynuje mnie wykorzystywanie najnowszych technologii w służbie piękna. Klient, który wraca z uśmiechem na twarzy i jest zadowolony z osiągniętych efektów, jest moją największą satysfakcją."

Fizjoterapeutka, instruktor odnowy biologicznej. „Z mojego wieloletniego doświadczenia w branży zdrowia i urody wynika, że prawdziwie udane efekty są możliwe do uzyskania tylko dzięki kompleksowemu podejściu do naszego ciała. W trakcie zabiegu pilnuję tego, żeby każdy otrzymał dawkę wiedzy do wykorzystania na co dzień.”

Recepcjonistka, z wykształcenia kosmetolog: „Jestem tu żeby przywitać Cię na recepcji i poczęstować pyszną kawą. Nie ma dla mnie misji niemożliwych: zawsze chętnie doradzę efektowny prezent spa lub znajdę termin na zabieg”