Usługi

 Oxygeneo wykorzystuje złuszczającą kapsułkę w połączeniu z witaminowym żelem, które pod wpływem masażu tworzą na powierzchni skóry pęcherzyki zawierające dwutlenek węgla. Uwalniany jest tlen, który dotlenia głębsze warstwy skóry. Nowa formuła kapsułki GLAM z płatkami czystego złota, kompleksem peptydów i aminokwasów z jedwabiu sprawi, że Twoja skóra odzyska młodość i witalność! 

To rewolucyjny zabieg nieinwazyjnej medycyny estetycznej pozwalający na odmłodzenie twarzy, szyi, dekoltu lub dłoni. Zabieg doceniany na całym świecie wykorzystuje bezpieczną technologię powodującą przebudowę kolagenu i tworzenie się nowych włókien kolagenowych. Efekty zabiegu utrzymują się do 2 lat.

Intensywny zabieg liftingujący poprawiający kondycję skóry twarzy, szyi i dekoltu. Jego zadaniem jest pobudzenie skóry poprzez masaż podciśnieniowy do zwiększenia napięcia mięśni i głębszych tkanek. Masaż podciśnieniowy wykonywany jest specjalnymi głowicami, które działają drenująco i odmładzająco.

Ten wyjątkowy zabieg został doceniony przez hollywoodzkie gwiazdy dzięki szybkim i natychmiastowym efektom. Hydrafacial to połączenie oczyszczenia z intensywnym odżywieniem i nawilżeniem skóry. Wykorzystuje 3 technologie: dermabrazję, próżnię oraz substancje aktywne zawierające antyoksydanty, kwas hialuronowy, kwas salicylowy i glikolowy.

Hydrafacial to gwarancja idealnie promiennej skóry. 

Błyskawiczny efekt odżywienia i dotlenienia każdej skóry. Oxygeneo wykorzystuje złuszczającą kapsułkę w połączeniu z witaminowym żelem, które pod wpływem masażu tworzą na powierzchni skóry pęcherzyki zawierające dwutlenek węgla. Uwalniany jest tlen, który dotlenia głębsze warstwy skóry.

Zabieg "szyty na miarę", którego formuła została opracowana dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszych kosmetologów. Produkty na których bazuje zabieg, dobierane są indywidualnie do potrzeb skóry, dlatego jest świetnym pomysłem również na prezent. Efekt końcowy to nawilżona, zregenerowana i zrelaksowana skóra twarzy.