Usługi

Najnowszej generacji platforma laserowa! Alma Beauty Rejuve™ to światowy lider wśród aparatur medycznych. Łączy w sobie najbardziej zaawansowane technologie, które gwarantują spektakularne efekty, tj. redukcja przebarwień, poprawa wyglądu zmian naczyniowych, zagęszczenie skóry (lifting) oraz wymodelowanie owalu twarzy. Zabiegi są całkowicie bezpieczne, nawet na najdelikatniejszych obszarach skóry, tj. szyja czy dekolt. 

To rewolucyjny zabieg nieinwazyjnej medycyny estetycznej pozwalający na odmłodzenie twarzy, szyi, dekoltu lub dłoni. Zabieg doceniany na całym świecie wykorzystuje bezpieczną technologię powodującą przebudowę kolagenu i tworzenie się nowych włókien kolagenowych. Efekty zabiegu utrzymują się do 2 lat.

 

Laser Emerge to skuteczna i szybka terapia, zwalczająca różne niedoskonałości skóry. Laser frakcyjny wykorzystuje technologię mikrowiązek światła, które w kontrolowany sposób uszkadzają głębokie warstwy skóry stymulując ją do szybkiej regeneracji. Emerge posiada certyfikat FDA potwierdzający redukcję zmarszczek wokół oczu.

 

Intensywny zabieg liftingujący poprawiający kondycję skóry twarzy, szyi i dekoltu. Jego zadaniem jest pobudzenie skóry poprzez masaż podciśnieniowy do zwiększenia napięcia mięśni i głębszych tkanek. Masaż podciśnieniowy wykonywany jest specjalnymi głowicami, które działają drenująco i odmładzająco.

 

Terapia łącząca podciśnieniowy masaż z podgrzewaniem skóry oczu falami radiowymi i ultradźwiękami.  Połączenie dwóch technologii sprawia, że efekty są intensywniejsze. Po wykonaniu serii zabiegów widzimy dużą poprawę w kondycji skóry wokół oczu.