Usługi

Ceniony przez gwiazdy Hollywood zabieg hydrafacial przynosi świetne efekty już po jednym zabiegu. Polecany każdej skórze nawet bardzo wrażliwej, przynosi świeżość i ukojenie. Lubiany przez mężczyzn ze względu na szybkie i bezbolesne działanie. Mikrodermabrazja wodna polega na usuwaniu martwych komórek i zanieczyszczeń  z powierzchni skóry z równoczesna aplikacją specjalistycznych substancji o działaniu oczyszczającym, nawilżającym i odmładzającym.

 

Innowacyjny zabieg równoważący pracę gruczołów łojowych skóry, oczyszcza pory i nadaje skórze blask. W zabiegu wykorzystujemy kapsułkę bogatą w węgiel bambusowy i kwas migdałowy oraz serum działające antybakteryjnie, wzbogacony o kwas salicylowy i kompleksy olejków w połączeniu z oczyszczaniem manualnym. Dzięki czemu uzyskujemy efekt jeszcze gładszej i oczyszczonej skóry. 

 

 

Zabieg w oparciu o profesjonalne kosmetyki, które skutecznie oczyszczają skórę. Medyczne oczyszczanie wskazane dla wszystkich skór potrzebujących świeżości. Już po jednym zabiegu możemy cieszyć się czystą skórą.

To połączenie kwasu traneksamowego i retinolu w wysokim stężeniu. Preparat jest skuteczny w usuwaniu przebarwień, oczyszczeniu skóry skłonnej do trądziku, redukcji zmarszczek i poprawy napięcia skóry. Peeling aktywuje procesy regeneracyjne skóry silnie ją liftingując. Jest najskuteczniejszym peelingiem redukującym przebarwienia (melasma, posłoneczne, pozapalne), zapobiega powstawaniu nowych przebarwień dzięki dezaktywacji melanocytów. Efekt jest widoczny już po pierwszym zabiegu!

 

Bio peeling Neoderma to profesjonalny peeling dla każdej skóry, która potrzebuje zastrzyku energii.

Jego działanie widoczne jest już po pierwszym zabiegu.  Zioła w kontakcie ze skórą stają się intensywnie aktywne i zaczynają penetrację w skórze, przyspieszają krążenie krwi w miejscu zabiegu, wnikają głęboko w skórę wzmacniając jej właściwości obronne, przyspieszają metabolizm i tworzenie się nowych komórek.