Usługi

Klasyczny, leczniczy masaż wzbogacony w falę uderzeniową, która przenosi energię w bolesne miejsca, dzięki czemu szybkim sposobem niwelujemy ból i napięcia mięśniowe. Ponad to dzięki wykorzystaniu aparatury podczas masażu w krótszym czasie uzyskujemy oczekiwany efekt rozluźnienia i złagodzenia bólu.

Odprężający masaż obejmujący plecy, ręce, kark oraz stopy z elementami refleksologii, wykonywany na gorącym oleju o zapachu CYGARO I WHISKY. Zabieg szczególnie polecany dla Panów. Umożliwia przyśpieszenie regeneracji układu mięśniowego oraz pomaga usunąć zbędne i zalegające produkty przemiany materii. Pozwala pozbyć się napięcia szczególnie po długotrwałym wysiłku fizycznym i psychicznym. 

Odprężający masaż całego ciała na bazie oleju ze słodkich migdałów, jest to dawka energii i głęboka regeneracja.

Klasyczny, leczniczy masaż stosowany w celu zmniejszenia napięcia i bólu pleców, karku i barków. Wzbogacony o żel łagodzący, dający jeszcze więcej odprężenia. 

Ceniony przez gwiazdy Hollywood zabieg hydrafacial przynosi świetne efekty już po jednym zabiegu. Polecany każdej skórze nawet bardzo wrażliwej, przynosi świeżość i ukojenie. Lubiany przez mężczyzn ze względu na szybkie i bezbolesne działanie. Mikrodermabrazja wodna polega na usuwaniu martwych komórek i zanieczyszczeń  z powierzchni skóry z równoczesna aplikacją specjalistycznych substancji o działaniu oczyszczającym, nawilżającym i odmładzającym.

 

Ten wyjątkowy zabieg został doceniony przez hollywoodzkie gwiazdy dzięki szybkim i natychmiastowym efektom. Hydrafacial to połączenie oczyszczenia z intensywnym odżywieniem i nawilżeniem skóry. Wykorzystuje 3 technologie: dermabrazję, próżnię oraz substancje aktywne zawierające antyoksydanty, kwas hialuronowy, kwas salicylowy i glikolowy.

Hydrafacial to gwarancja idealnie promiennej skóry.