Usługi

peeling medyczny

Peeling medyczny to zabieg polegający na kontrolowanym złuszczeniu martwego naskórka i głębszych warstw skóry za pomocą substancji chemicznych (kwasów). Peelingi MESOESTETIC® (azelainowy, glokolowy, laktobionowy, migdałowy) to wyroby medyczne o działaniu złuszczającym, wskazane w leczeniu niedoskonałości skóry związanych z fotostarzeniem, przebarwieniami oraz trądzikiem. 

Dodatkowa partia zabiegowa taka jak szyja lub dekolt + 50 zł.

PQ-AGE

NEODERMA

To połączenie kwasu traneksamowego i retinolu w wysokim stężeniu. Preparat jest skuteczny w usuwaniu przebarwień, oczyszczeniu skóry skłonnej do trądziku, redukcji zmarszczek i poprawy napięcia skóry. Peeling aktywuje procesy regeneracyjne skóry silnie ją liftingując. Jest najskuteczniejszym peelingiem redukującym przebarwienia (melasma, posłoneczne, pozapalne), zapobiega powstawaniu nowych przebarwień dzięki dezaktywacji melanocytów. Efekt jest widoczny już po pierwszym zabiegu!

 

KOMPLEKSOWE NAWILŻANIE

KOMPLEKSOWE OCZYSZCZANIE

Innowacyjny medyczny peeling dający natychmiastowe efekty bez skutków ubocznych. Polecany jest  każdej skórze, która wymaga liftingu i ujędrnienia. Peeling  działa silnie rewitalizująco na głębokich warstwach skóry dając natychmiastowy efekt napięcia.

 

Bio peeling Neoderma to profesjonalny peeling dla każdej skóry, która potrzebuje zastrzyku energii.

Jego działanie widoczne jest już po pierwszym zabiegu.  Zioła w kontakcie ze skórą stają się intensywnie aktywne i zaczynają penetrację w skórze, przyspieszają krążenie krwi w miejscu zabiegu, wnikają głęboko w skórę wzmacniając jej właściwości obronne, przyspieszają metabolizm i tworzenie się nowych komórek. 

 

Zabieg "szyty na miarę", którego formuła została opracowana dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszych kosmetologów. Produkty na których bazuje zabieg, dobierane są indywidualnie do potrzeb skóry, dlatego jest świetnym pomysłem również na prezent. Efekt końcowy to nawilżona, zregenerowana i zrelaksowana skóra twarzy.

 

Zabieg w oparciu o profesjonalne kosmetyki, które skutecznie oczyszczają skórę. Medyczne oczyszczanie wskazane dla wszystkich skór potrzebujących świeżości. Już po jednym zabiegu możemy cieszyć się czystą skórą.