Usługi

Lipoliza iniekcyjna to obecnie najnowocześniejsza metoda modelowania sylwetki z dziedziny medycyny estetycznej. Jest zabiegiem w pełni bezpiecznym oraz mało inwazyjnym, polegającym na trwałym rozpuszczeniu nadmiernie zgromadzonych złogów tłuszczowych. Za pomocą wstrzyknięć pod skórę podawana jest substancja, która skutecznie rozpuszcza komórki tkanki tłuszczowej. Podawany preparat wywołuje proces lipolizy, czyli całkowitego zniszczenia komórki tłuszczowej. 

Innowacyjny zabieg dedykowany dla kobiet oraz mężczyzn zmagających się z cienkimi, przerzedzonymi włosami oraz ich utratą. Unikatowa formuła 7 rewolucyjnych peptydów i kwasu hialuronowego w połączeniu z nowatorską technologią zatrzymuje proces wypadania włosów, pobudza krążenie krwi w skórze głowy, rewitalizuje mieszki włosowe, dzięki czemu włosy są grube, gęste i pełne blasku. 

Mezoterapia igłowa Vital Injector 2 jest nowatorskim rozwiązaniem dla osób, które poszukują szybkich efektów bez okresu rekonwalescencji. Zabieg jest alternatywą do tradycyjnej mezoterapii, równomiernie podaje preparat w głębokie warstwy skóry dając efekt intensywnego odmłodzenia. Wysokiej jakości koktajle dają gwarancję wysokiej skuteczności.

 

Intensywne odmłodzenie dzięki terapii dermapen pozwala szybko i skutecznie uzyskać zamierzony efekt. Zabieg polega na wprowadzeniu substancji czynnych w głębokie warstwy skóry przy pomocy pulsujących igiełek. Mechanizm mikronakłuć uruchamia w naszej skórze naturalne procesy odbudowy i regeneracji skóry, które poprawiają kondycję i wygląd naszej skóry.

  

Zabieg mezoterapii jest zabiegiem mocno rewitalizującym i pobudzającym skórę do tworzenia kolagenu. Połączenie mikronakłuć z bogatym serum dostarcza skórze dużą dawkę witamin i cennych składników.

 

Terapia łączona powoduje zwiększenie efektywności zabiegu. Pierwszym etapem jest wykonanie masażu podciśnieniowego Icoone na okolice oczu - działając masującymi głowicami uzyskujemy poprawę mikrokrążenia i zwiększenia napięcia skóry powiek. W drugim etapie wykorzystujemy mikronakłucia, które stymulują skórę do produkcji kolagenu i elastyny redukując zmarszczki.