Usługi

Nasz masaż tajski jest efektem wieloletnich azjatyckich praktyk terapeutycznych, które gwarantują wysoką skuteczność. Zabieg rozpoczyna się od technik rozciągania, które przygotowują mięśnie do kolejnego etapu - olejowego masażu ciała. Podczas gdy jesteś otulony odżywczą mieszanką aromatycznych olejków, nasza doświadczona masażystka dokładnie rozmasowuje ciało likwidując napięcie w mięśniach. Najsilniejszy z masaży azjatyckich, idealny dla osób poszukujących głębokiego i efektywnego masażu.

Odkryj tropikalny urok naszego balijskiego masażu olejowego. Czerpiąc z bogatej tradycji wyspy, składa się z gładkich pociągnięć i rytmicznych, płynnych ruchów i jest wykonywany na bazie silnie nawilżających olejków, które zapewnią Twojej skórze natychmiastowe nawilżenie. Wraz z masażem poczujesz, jak napięcie znika, a na jego miejsce pojawia się głębokie poczucie relaksu i witalności. 

 

 

Poznaj starożytną japońską sztukę Shiatsu! To terapeutyczny masaż mający na celu poprawę zdrowia i przywrócenie witalności w Twoim organizmie. Nasza doświadczona masażystka stosuje precyzyjny nacisk palców i techniki rytmicznego ugniatania, które działają dobroczynnie na rozluźnienie mięśni, poprawę krążenia i załagodzenie migren oraz innych bolesności. Wykonywany regularnie poprawia wygląd skóry. Masaż jest wykonywany bez użycia olejków.

Zanurz się w starożytnej hawajskiej tradycji masaży LomiLomi! Ten wyjątkowy zabieg łączy rytmiczny i płynny ucisk w połączeniu z delikatnym rozciąganiem. Łagodzi napięcie mięśni i promuje wewnętrzną harmonię i równowagę. 

 

Zanurz się w subtelnym uścisku zabiegu Abhyanga, najłagodniejszego z naszych masaży azjatyckich. Ten ceniony od wieków masaż pochodzi z Indii i bazuje na dużej ilości oleju - który intensywnie nawilża ciało i poprawia jego jędrność. Spokojne, rytmiczne ruchy, zapewniają głęboki relaks i podwyższone poczucie dobrego samopoczucia. Umów się już dziś, żeby doświadczyć magię indyjskich masaży!

 

Zagłęb się w starożytnych tradycjach azjatyckich i doświadcz masażu, który skupia się na strefach, które są najczęstszymi źródłami stresu i napięcia. Zabieg rozpoczyna się od rozpracowania mięśni pleców, w celu zlikwidowania głęboko zakorzenionego napięcia, dzięki czemu stają się luźniejsze i bardziej zrelaksowane. Przechodząc do ramion i do głowy, długie, zamaszyste ruchy przeplatane są delikatnymi uciskami, które stymulują przepływ krwi i łagodzą uczucie ciężkości i zmęczenia.

 

Wkrocz do krainy relaksu dzięki naszemu azjatyckiemu masażowi stóp. Terapia ta, zakorzeniona w starożytnych tradycjach wschodu, koncentruje się na punktach uciskowych  na stopach, które odpowiadają ważnym narządom w naszym ciele. Nasza wykwalifikowana azjatycka terapeutka stosuje mieszankę azjatyckich technik, które sprawią że poczujesz się lżejszy i odnowiony.

 

Odkryj sekrety odwiecznych wschodnich rytuałów piękna dzięki naszemu azjatyckiemu masażowi twarzy. Nasza doświadczona azjatycka terapeutka stosuje techniki poprawiające krążenie, ujędrniające mięśnie twarzy i promujące witalność skóry. Ten masaż nie tylko odmładza i nawilża cerę, ale także nadaje jej wewnętrzny blask.