Usługi

Cellulit, rozstępy, czy blizny? To nie problem! 

Fala uderzeniowa to innowacyjna technologia, która gwarantuje skuteczną redukcję cellulitu, dzięki potężnej energii fal akustycznych. Impulsy dźwiękowe wywołują drgania w tkankach, przez co stymulują komórki do regeneracji oraz produkcji nowych włókien kolagenowych. W efekcie uzyskasz długotrwały efekt gładkiej i sprężystej skóry. 

Skuteczność i działanie aparatury w redukcji cellulitu i ujędrnienia skóry została potwierdzona klinicznie. 

Opatentowana technologia łącząca masaż podciśnieniowy zmotoryzowanymi głowicami wraz z laserem 915nm i LED 650nm. 

 

To przełom w medycynie estetycznej – skutecznie redukuje tkankę tłuszczową i modeluje sylwetkę. Łączy w sobie terapię ultradźwiękami i radiofrekwencji. Jest to najszybsza, najbezpieczniejsza i bardzo skuteczna metoda poprawy napięcia i sprężystości skóry.

  

Masz problem z miejscowym tłuszczykiem? Wybierz ten pakiet, a pomożemy Ci się go pozbyć w szybkim tempie! Exilis skutecznie rozpuszcza tkankę tłuszczową, która w dalszej kolejności jest drenowana z organizmu przy pomocy masażu. Dzięki takiemu połączeniu zobaczysz efekt już po paru zabiegach! Szczególnie polecamy Tym, którzy chcą popracować nad redukcją brzucha i boczków.

 

 Opatentowana technologia, która pozwala na precyzyjną pracę na tkance łącznej w połączeniu z masażem manualnym- zapewnia głębokie pobudzenie tkanki tłuszczowej, które przyczynia się do utraty zbędnych kilogramów, likwiduje cellulit oraz pozytywnie wpływa na wygląd skóry.